Liczba kropli „Wholecoiners“ jako Whales Dump Bitcoin

Liczba kropli „Wholecoiners“ jako Whales Dump Bitcoin

Liczba adresów posiadających co najmniej jeden cały Bitcoin spadła wczoraj, ponieważ handlowcy się zdenerwowali.

  • Liczba adresów posiadających co najmniej jeden cały Bitcoin spada po wyprzedaży na początku tego tygodnia.
  • Nie jest to ogromny spadek, całkowita liczba tak zwanych „całych Bitcoinów“ nadal wynosi ponad 820.000.
  • Konta te stanowią zdecydowaną większość wszystkich wydobytych Bitcoinów, z ponad 300 miliardami dolarów.

Liczba adresów posiadających co najmniej jeden cały Bitcoin spadła o prawie 1000 wczoraj, gdy wieloryby wyrzuciły swoje aktywa w następstwie Bitcoin Rush wyprzedaży na początku tego tygodnia.

Jest to najprawdopodobniej odzwierciedlenie spadku Bitcoin z około 18.700 dolarów do około 17.100 dolarów w nocy z 25 listopada.

Ten krach mógł zostać wywołany, gdy OKEx wznowił wypłaty po zwolnieniu swojego założyciela z aresztu i gdy 1,3 miliarda dolarów z opcji Bitcoinów wygasło wczoraj. Aktualna cena Bitcoina wynosi 17.356 dolarów.

Dane z firmy analitycznej Glassnode sugerują, że całkowita liczba tz

„całych trunków“ jest mniej więcej skorelowana z ceną, w tym, że spadki i wzrosty mają tendencję do wyrównywania się, ale ogólnie rzecz biorąc, liczba całych trunków ulega znacznie mniejszym wahaniom.

Najwyraźniej widać to podczas eksplozji Bitcoinów w 2017 roku, ponieważ cena wzrosła wykładniczo, a liczba osób posiadających ponad jednego Bitcoina wzrosła w mniejszym stopniu.

Wykresy nie zawsze się pokrywają: kiedy ceny spadły w 2014 roku, na przykład, coraz więcej adresów przeskakiwało nad 1 znakiem BTC. A we wrześniu tego roku, liczba adresów posiadających co najmniej tyle Bitcoinów spadła o prawie 15.000, pomimo względnej stabilności ceny.

Ale patrząc szeroko, liczba wholecoinerów podążała powolną, wzrostową ścieżką od 2009 roku, kiedy to Bitcoin został po raz pierwszy wprowadzony, do chwili obecnej, w 2020 roku.

Liczba ta stanowi przyzwoity kawałek ponad 32 milionów adresów, które mają niezerową wartość w Bitcoin, a zdecydowana większość rynku Bitcoin limit.

Razem, całe monety są odpowiedzialne za ponad 300 miliardów dolarów z całkowitej sumy 320 miliardów dolarów, które są tam.

Ceny Bitcoinów rosną i spadają, ale skumulowane bogactwo handlowców nadal rośnie; mimo ostatniej czkawki, liczba adresów posiadających co najmniej jeden cały Bitcoin nadal zawisł około 820.000.